הכל אודות מערכת פריוריטי

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

מערכת פריוריטי היא מערכת מחשוב כוללת. המערכת מקיפה את כל הפעילות הלוגיסטית והפעילות הפיננסית של ארגון מסוים תחת אותה מערכת ממוחשבת אחת. אך אנחנו מדברים פה על הגדרה כללית מדי. זוהי מערכת אשר מכילה בתוכה הרבה מאוד מערכות מחשוב אחרות. חלק מהן גדולות ובינלאומיות וחלק מהן קטנות ומקומיות.

היום נלמד הכל על מערכת הפריוריטי. הישארו עימנו ותלמדו גם אתם.

מהי מערכת פריוריטי?

מערכת הפריוריטי היא מערכת ממוחשבת לחלוטין שכל תפקידה הוא לתמוך בכלל המהלכים העסקיים אשר כל חברה לוקחת.

בכל חברה ובכל עסק יש כל מיני מהלכים שהם ניהוליים והם דורשים כל מיני ממשקים. ריבוי של כל הממשקים עלול לייצר עומס על מערכת שלא יכולה לתעדף את הממשקים השונים.

לכן, המציאו מערכת ממוחשבת אחת אשר מאחדת בתוכה את כל התהליכים השוטפים של אותו העסק או אותה החברה. המערכת הזו מאפשרת שילוב של נתוני מידע שונים מכמה מקורות שונים.

האופציה גורמת לייעול בצורה הטובה ביותר והיא כוללת גם שליטה וגם בקרה אשר מתבצעת בצורה רוחבית, ובכך ניתן לעקוב אחרי כל מה שמתרחש בכל מחלקה בחברה לאורך זמן.

למה מערכת הפריוריטי כל כך מושכת?

  1. כל מערכת הפריוריטי היא מערכת אשר יכולה להסתגל בקלות ולהתעצב מחדש בקלות. אפשר להשתמש במערכת בכל ארגון וארגון והיא יכולה לשמש גם בגרסה התעשייתית וגם בגרסה המסחרית שלה.
  2. הטמעת פריוריטי יכולה להתקיים בכל חברה ועסק אשר צריכים את מה שהמערכת מציעה. זוהי מערכת מאוד מושכת ויש לה הרבה יתרונות בשימוש קל ונגיש, כמו גם, היא מוצעת במחירים נוחים מאוד.
  3. זוהי מערכת שמאוד מקובלת בעולם הכלכלי אשר מתקיים בכל העולם ורכישתה של המערכת היא ללא כל צל של ספק, הרכישה הכי מוצלחת והכי טובה לכולם.
מערכת פריוריטי חדשנית

מהם הסגולות שיש במערכת פריוריטי?

למערכת הפריוריטי יש כמה סגולות, כמו פונקציונאליות מאוד רחבה. אתם יכולים להוסיף כמה ואיזה מודלים שרק תרצו ותצטרכו. המערכת גמישה ומותאמת לפי הדרישות שלכם. מאוד קל לשדרג אותה מבלי לפגוע בהתאמות שבוצעו בעבר.

כמו כן, מאוד קל לתפעל אותה. הממשק שלה נוח ואפילו ניתן לעיצוב אישי. הלקוח מקבל גישה למערכת הארגונית בכל זמן שרק רוצה.

נוסף על כל אלה, אפשר להוציא מידע ניהולי של דוחות ניתוח ותרשימים מתוך המערכת. עוד יתרון חשוב לא פחות, הוא היחס שתקבלו מהמערכת. תנאי התשלום יהיו לכם מאוד נוחים ויש אפשרות לפריסת תשלומים.

איך תוכלו לבחור את חברת הפריוריטי הנכונה לכם?

אם אתם רוצים שהשימוש במערכת יצליח בארגון שלכם ואפילו ישפיע לטובה על התהליכים השונים שמתרחשים בארגון, אתם צריכים לבחור בצורה הטובה ביותר את האנשים אשר מיישמים את המערכת הזו.

1עליכם לבדוק האם לחברה שמכרה לכם את המערכת ולמיישמים של המערכת מטעמה, יש ניסיון רב וותק בתחום שתם עובדים בו.
2כמו כן, כדאי לבדוק גם האם הם כבר עם לקוחות מאותו תחום בעבר. מיישמי פריוריטי שהם מנוסים ומקצועיים יצליחו לזהות תקלות עוד לפני שהן מתרחשות, הם ישאלו את כל השאלות הנכונות שצריכות להישאל ויבנו לכם תהליך אשר יהיה הכי נכון והכי מותאם עבורכם.
3דבר נוסף שעליכם לבדוק הוא האם אותה חברה מספקת שירות טוב. הרי חשוב לכם לקבל המענה הכי מהיר והכי מקצועי בכל בעיה שתצוץ בדרך. תבדקו אם קיימות המלצות מלקוחות אחרים על אותה החברה ועל המיישמים שלה. על ידי ההמלצות תוכלו להבין את הדרך בה המיישמים פועלים, תוכלו להבין מה הם הפתרונות שמציעים לבעיות מסוימות וגם תוכלו להבין מהי שביעות הרצון של הלקוחות הקודמים.
4נקודה נוספת ואולי גם הכי חשובה, אל תשכחו לבדוק את המחיר שדורשים על השירות. כל אלה יעזרו לכם לבחור את החברה שדרכה הכי עדיף לקנות את מערכת הפריוריטי.

האם ניתן ללמוד את המערכת בצורה עצמאית?

עם כל הטכנולוגיה המתחדשת, גם את מערכת ותוכנת הפריוריטי ניתן ללמוד בצורה עצמאית לחלוטין. יש המון דרכים ללמוד את המערכת הזו לבד, ותתפלאו, זה גם מאוד מאוד קל.

יש לימודים חינמיים של התוכנה. הלימודים הללו מתאימים לאנשים אשר התחילו לעבוד בחברה שמשתמשת במערכת הזו וגם לאנשים שכבר עובדים עם המערכת שנים אך רוצים ללמוד עוד, להתפתח ולרכוש ידע שמלא בחידושים.

בחיפוש מהיר וקצרצר ברשת, תוכלו למצוא את כל אפשרויות הלימודים למערכת פריוריטי, את כל פירוט העלויות במקרים של קורסים לא חינמיים ואת כל מה שתרצו לדעת.

פריוריטי לארגונים ועסקים

למה חשוב לבצע הטמעת פריוריטי?

פריוריטי היא תוכנה אשר חוצה את כל הגלובוס והרבה מאוד אנשים מרחבי העולם משתמשים בה. היא ידועה בתור מערכת שכל ארגון וארגון זקוק לה. אך למרות כל זה, עדיין צריך לבצע הטמעה של המערכת כאשר מתקינים אותה בארגון.

נכון שהמערכת מאוד קלה לתפעול והיא בהחלט מיועדת לכל העובדים בכל אגף בחברה או בארגון, בין אם אלה עובדי קו הייצור ובין אם אלה עובדי ההנהלה, עדיין דרוש הסבר ודרושה הדרכה לכל עובד ועובד, על מנת שתוכלו ליצור סנכרון וליצור עבודה אשר תהיה רציפה, קלה והכי חשוב, שתהיה עבודה ללא טעויות.

מה תוכנת פריוריטי נותנת לחברות?

למערכת הפריוריטי יש כל מיני חבילות אשר יכולות להתאים הן לעסקים והן לארגונים מכל מיני סוגים.

פריוריטי לארגונים גדולים

לארגונים היותר גדולים אשר פונים לקהל לקוחות מכל רחבי העולם הפריוריטי מאפשרת למנהלי הארגון את היכולת לפקח על כל ההתנהלות השוטפת גם כשאתם נמצאים ביבשת אחרת.

פריוריטי לעסקים בינוניים

לעסקים הבינוניים ולעסקים הגדולים פריוריטי הוציאה חבילה מסוימת של פרו.

פריוריטי לעסקים קטנים

לעומת זאת, לעסקים הקטנים, אשר לא צריכים יותר מדי, והם רק צריכים תוכנה שתהיה יותר פשוטה ויותר מצומצמת, פריוריטי הוציאה את חבילת פריוריטי זום.

מערכת הפריוריטי עונה על כל צרכי הארגון

פריוריטי מתחשבת בכל צרכי הארגון המדובר ואת כל התחומים שהוא עובד בהם ועונה על כל הצרכים.

ניהול עובדים

למשל, בתחום של ניהול העובדים, התוכנה מאפשרת לבעלי הארגון לנהל מעקב ורישום מסודרים של נוכחות כל העובדים, ואף לתאם את הניהול של נוכחות העובדים.

העברת נתונים אוטומטים

בעזרת מערכת הפריוריטי אתם יכולים להעביר עדכונים אוטומטיים לכל רשויות המס ולשמור על החוקים של דיני העבודה.

ניהול התחום הפיננסי

המערכת תאפשר לכם גם ניהול של כל תחום הכספים, של תחום משאבי האנוש, ניהול של תחום השיווק והמכירות, ניהול של הסחורה ושל הספקים, ועוד.

כל המחלקות בארגון, כמובן לפי צרכיו, עובדות יחד דרך הפריוריטי ובעצם מאפשרות לכל המערכת להתנהל בצורה הכי חלקה והכי יעילה שאפשר. המערכת לצוות הניהולי את התמונה המלאה והרחבה של המצב בארגון.

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

5 / 5. 650

פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן