ממשקים מול מערכת WMS חיצונית של שירות TPL – Third Party Logistics

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

פריוריטי גורו פיתחה מודול פריוריטי המאפשר חיבור פריוריטי למערכות WMS, ניהול מחסן ממוחשב מצד שלישי, ובכך מאפשר לארגון לנהל את המלאי שלו במחסן חיצוני מבלי לאבד את הצגת נתוני המלאי המלאים בפריוריטי.

ארגונים רבים המפעילים את תוכנת פריוריטי (PRIORITY) בוחרים להשתמש בשירותי אחסון ולוגיסטיקה של חברות חיצוניות. חברות חיצוניות אלה, עושות שימוש במערכות לניהול מחסן ממוחשב (WMS).

בכדי שהארגון יוכל לשלב את המחסן בתהליכי הרכש, המכירות והייצור, נדרש לאפשר מעבר של נתונים בין תוכנת פריוריטי בארגון לבין מערכת ה WMS של ספק השירותים הלוגיסטיים.

פריוריטי גורו פיתחה מודול ממשקים בין פריוריטי לבין מערכות WMS של חברות המספקות שירותי TPL. הממשקים מאפשרים לייצא למערכות אלה תנועות של הזמנות לקוח, ההזמנות רכש, החזרת סחורה מלקוחות, ומלאי נוכחי (לצורך בקרה) ומאפשרים ייבוא של תנועות ליקוט, כתעודת משלוח או חשבונית מס, תנועות העברה בין מחסנים ותנועות קבלה למלאי.

כחלק מהמודול פותח ממשק של העברות דו שלביות בין מחסנים, המאפשר שליטה ובקרה על משלוחים של סחורה מהמחסן המרכזי לסניפים ברשת או מחסנים מקומיים.

קיימת אפשרות להפעיל את המודול בהתקנה מקומית או באירוח.

המודול מבוסס על שימוש בטכנולוגיית REST API של פריוריטי, המאפשרת העברת נתונים ONLINE, ללא שהות. ללקוחות בגרסאות מוקדמות, או בהתקנה מקומית ללא ממשק מלא, ניתן להגדיר עבודה עם קבצים בפרוטוקול FTP.

כיום קיימות התקנות אצל לקוחות העובדים מול FRITZ ומול UPS. המערכת יכולה להתחבר לכל מערכת WMS, יתכן שיידרשו התאמות.

ניתן להוסיף למודול הבסיסי גם תמיכה בדיווחי ייצור ותמיכה בהזמנות עם אספקות חלקיות.

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

5 / 5. 112

פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן