ממשקים מול מערכת WMS חיצונית של שירות TPL – Third Party Logistics

פריוריטי גורו פיתחה מודול פריוריטי המאפשר חיבור פריוריטי למערכות WMS, ניהול מחסן ממוחשב מצד שלישי, ובכך מאפשר לארגון לנהל את המלאי שלו במחסן חיצוני מבלי לאבד את הצגת נתוני המלאי המלאים בפריוריטי.

ארגונים רבים המפעילים את תוכנת פריוריטי (PRIORITY) בוחרים להשתמש בשירותי אחסון ולוגיסטיקה של חברות חיצוניות. חברות חיצוניות אלה, עושות שימוש במערכות לניהול מחסן ממוחשב (WMS).

בכדי שהארגון יוכל לשלב את המחסן בתהליכי הרכש, המכירות והייצור, נדרש לאפשר מעבר של נתונים בין תוכנת פריוריטי בארגון לבין מערכת ה WMS של ספק השירותים הלוגיסטיים.

פריוריטי גורו פיתחה מודול ממשקים בין פריוריטי לבין מערכות WMS של חברות המספקות שירותי TPL. הממשקים מאפשרים לייצא למערכות אלה תנועות של הזמנות לקוח, ההזמנות רכש, החזרת סחורה מלקוחות, ומלאי נוכחי (לצורך בקרה) ומאפשרים ייבוא של תנועות ליקוט, כתעודת משלוח או חשבונית מס, תנועות העברה בין מחסנים ותנועות קבלה למלאי.

כחלק מהמודול פותח ממשק של העברות דו שלביות בין מחסנים, המאפשר שליטה ובקרה על משלוחים של סחורה מהמחסן המרכזי לסניפים ברשת או מחסנים מקומיים.

קיימת אפשרות להפעיל את המודול בהתקנה מקומית או באירוח.

המודול מבוסס על שימוש בטכנולוגיית REST API של פריוריטי, המאפשרת העברת נתונים ONLINE, ללא שהות. ללקוחות בגרסאות מוקדמות, או בהתקנה מקומית ללא ממשק מלא, ניתן להגדיר עבודה עם קבצים בפרוטוקול FTP.

כיום קיימות התקנות אצל לקוחות העובדים מול FRITZ ומול UPS. המערכת יכולה להתחבר לכל מערכת WMS, יתכן שיידרשו התאמות.

ניתן להוסיף למודול הבסיסי גם תמיכה בדיווחי ייצור ותמיכה בהזמנות עם אספקות חלקיות.

צור קשר

5 / 5. 112

סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן