ניהול תוספות להזמנה

פריוריטי גורו פיתחה מודול פריוריטי המאפשר לנהל תוספות להזמנות לקוח כולל הדפסות של תוספות הזמנה לאישור לקוח ותמיכה בהצגת נתונים על תוספות במחולל דו"חות לקוחות.

חברות רבות המוכרות ללקוחות מוצרים מותאמים אישית, נתקלות במצבים בהם נדרש לבצע שינוי\ תוספת להזמנה המקורית. בדרך כלל תהליך הטיפול הוא העברת ההזמנה המקורית לסטטוס טיוטא וביצוע השינויים, או לחילופין פתיחת הזמנה נוספת עם התוספות\ עדכונים.

החסרונות של תהליכי טיפול אלה ברורים: אם יש תהליך אישור של הזמנת לקוח, צריך לחזור עליו גם בשינויים \ תוספות קטנות. אם בוחרים לפתוח הזמנה נוספת, קשה לשמור על הקשר בין שתי ההזמנות ולוודא שבוצעה גביית תשלום מהלקוח עבור כל ההזמנות וכשמעבדים את כל ההזמנות ואף אחת לא "נעלמת" בדרך.

פריוריטי גורו פיתחה מודול של ניהול תוספות להזמנה המציע פתרון יעיל לנושא התוספות: המודול מאפשר לתעד את התוספת להזמנה קיימת באמצעות "מספר תוספת", שדה חדש שנוסף במסך הזמנות לקוח. המודול מאפשר לצפות בצורה מסודרת בהזמנה המקורית ובשורות שנוספו בדיעבד וכן מאפשר להדפיס את שורות התוספת בלבד לצורך החתמת הלקוח על התוספת.

ניתן לבנות דו"חות מותאמים אישית על תוספות להזמנות באמצעות מחולל דו"חות הזמנות.

קיימת תמיכה בקישור הצעות מחיר להזמנה, כאשר שורות הצעת המחיר יופיעו כחלק מההזמנה הראשונית או כתוספת להזמנה.

צור קשר

5 / 5. 92

סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן