מערכת פריוריטי

ניהול עסקים זהו עולם ומלואו שבו יש לא מעט פרטים קטנים שעשויים לעשות הבדל ענקי בכל הקשור לרווחים, הוצאות, הכנסות ובאופן כללי – הסיכויים לשרידות של בית העסק המתחיל. רבים מחפשים את הסיוע באמצעות מערכת פריוריטי שתאפשר להם לבדוק את ההתנהלות ברמה היומיומית, בהתאם לחיתוכים שונים, למקסם את המשאבים שלהם ולעשות תחזיות אמינות לעתיד בכדי להבטיח התנהלות אופטימלית.

אך כמו כל כלי אחר – ללא היכרות מעמיקה עם מנגנוני הפעולה שלו, הוא עשוי לגרום ליותר נזק מתועלת. אז מה הן נקודות התורפה שעשויות להיות למערכת בהטמעה בבית העסק וכיצד ניתן להימנע מהטעויות הקריטיות ביותר ולהביא לתוצאות הרצויות?

מה הן הקשיים שעשויים להתעורר בעת עבודה עם מערכת פריוריטי?

פריוריטי זוהי תוכנת ERP פופולרית וידועה שבה עושים שימוש יותר מ-800 ארגונים בכל רחבי העולם. מדובר בחברות בכל סדר גודל, מבתי עסק זעירים ועד לארגונים בינלאומיים. אז מה הם הקשיים שבעל עסק מתחיל יכול להיתקל במהלך ההיכרות והשימוש ההתחלתי במערכת?

  • הטמעה ראשונית – הליך ההתחלה של השימוש בתוכנה עשוי להיות בעייתי יותר ממה שנראה במבט ראשון.
  • סנכרון המידע ממקורות שונים – על מנת להשיג את התפקוד המיטבי עם התוכנה, יש להזין את כל הנתונים הקיימים במקורות אחרים: ניירת, מערכות אחרות, אי-מיילים וכו'.
  • הדרכה של העובדים לשימוש נכון בתוכנה – כאשר מדובר בבית עסק מתפקד עם עובדים, יש צורך גם לבצע להם הדרכת פריוריטי, על מנת לנצל את התוכנה בצורה טובה לכל רוחב בית העסק.

כיצד בוחרים גוף תומך עבור תוכנת ה-ERP?

חברות רבות בארץ עובדות עם המערכת פריוריטי, חלקן עם סיוע מבחוץ. אך כיצד לדעת שהחברה המציעה את שירותיה היא אכן איכותית? ראשית, כדאי לראות שיש לה את כל סוגי התוכנה, על מנת שאם מעסק קטן תרצו לגדול לבינוני – תוכלו להשתדרג גם עם תוכנת ניהול משאבים מותאמת.

חברת פריוריטי גורו מכירה לעומק את כל המוצרים של פריוריטי ומספקת את שירותי התמיכה, ההטמעה וההדרכה הטובים ביותר, על מנת שלא. תצטרכו לדאוג לדבר, אלא רק להמשיך לתפעל את בית העסק שלכם בצורה יעילה ותקינה, כרגיל.

5 / 5. 224

מאמרים נוספים
סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן