צרו קשר 073-7373022

פריוריטי לעסקים

ניהול עסק זוהי משימה לא קלה, וככל שהעסק הולך וגדל – היא נעשית מורכבת ומסובכת יותר. אך למרבה המזל, היו אנשים פעלתנים ושאפתנים שחזו מראש את הבעיות האופייניות לכל ארגון גדול ויצרו מערכת אי.אר.פי. אחת הדוגמאות הבולטות לכך זוהי תוכנת פריוריטי, המעניקה את כל הכלים הדרושים לניהול יעיל. למעשה, מדובר בריכוז ממוחשב של כל המידע שחשוב לכל ארגון. התוכנה מאפשרת לעקוב אחרי השינויים שהתרחשו, לנתח ביצועים ולקבל אפילו הנחיות להתפתחות עתידית המבוססת על היגיון ומתמטיקה פשוטה, מה שבסופו של יום הדבר שיבטיח את הצמיחה האופטימלית של העסק, ניצול משאבים מיטבי ויכולת לזהות מגמות.

פריוריטי

מה הם הנושאים המנוהלים בתוכנת פריוריטי לעסקים?

תוכנת הפריוריטי לעסקים היא למעשה דוגמא בולטת לסוג של מערכת בשם ERP, או בתרגום מאנגלית: ניהול משאבי הארגון, כאשר המשאבים זה כל מרכיב חיוני בהתנהלות העסקית היומיומית של העסק:

  1. ניהול כספים - הנהלת חשבונות, מערכת שכר, רכוש קבוע
  2. ניהול משאבי אנוש
  3. ניהול מלאי
  4. ניהול מכירות
  5. CRM

ניהול רכש בפריוריטי לעסקים יש את הפונקציות המותאמות לכל סוגי בתי העסק בהתאם לגודל, תחום עיסוק, מיקום השרתים ועוד. למרות שמדובר בתוכנה קלה בשימוש, הרי שרוב החברות זקוקות להדרכה על מנת לנצל את יתרונות הפריוריטי לעסקים עד תום.

האם ניתן ללמוד להשתמש במערכת באופן עצמאי?

למרות שתוכנת פריוריטי לעסקים ניתנת לרכישה פשוטה מאוד באמצעות האינטרנט, לא כל בית עסק מסוגל להטמיע אותה לבד. חשוב לפנות אל שירותי הטמעה אשר יסייעו בהתקנה של המערכת על שרתי החברה, הסבת נתונים מתוכנה קודמת, הדרכה משתמשים (למשל כיצד להזין שינוי בהזמנה מספקים, מכירה שנעשתה או עובד חדש) ועוד. יתר על כן, חשוב מאוד שתמיד יהיה למי לפנות במקרה שתזדקקו לסיוע נוסף הנוגע לתכונה. שירותי חברת פריוריטי גורו מאפשרים לכם להטמיע את התוכנה בחברה בצורה איכותית ויעילה, כך שתוכלו להתחיל פרק חדש בחיי החברה בקלות ובמהירות.

  • anydesk tv logo48 showmypc showmypc

שליטה מרחוק

פתח קריאת שרות