צרו קשר 073-7373022

פריוריטי הדרכה

בתי עסק שונים מחפשים דרכים לייעל את ההתנהלות היומיומית שלהם באמצעות יצירת מערכות אחידות המרכזות את כל המידע הרלוונטי על הפעילות: לקוחות, הזמנות, ניהול מלאי, ניהול חשבונות ועוד. כאשר מדובר במערכת פריוריטי הדרכה על המערכת הינה דבר חשוב. כך ניתן להכיר את כל הדקויות של מערכת ניהול זו הנוגעת לכל המשאבים בארגון . על מנת לבנות את העסק על בסיס יציב שיאפשר התפתחות יעילה בעתיד, חשוב מאוד להשתמש במערכת יעילה זו המאפשרת את גיבושו של כל המידע בעסק במסגרת אחת ומעקב קבוע אחרי השינויים במערך העדין של בית העסק. באמצעות ההדרכה הנכונה, בית העסק יתרגל מהר מאוד לנהלים החדשים ויעבור לעבודה עם מערכת פריוריטי..

פריוריטי הדרכה

כיצד מתנהל שירות פריוריטי הדרכה ?

במהלך הדרכה על מערכת פריוריטי יש לבצע את השלבים הבאים:

  • התקנה של תוכנת ה-ERP
  • הטמעה של כל היבטי התוכנה
  • סנכרון המידע בין המכשירים השונים שבהם מותקנת התוכנה
  • יכולת לנהל את המידע בזמן אמת, ייצוא נתונים
  • הכרת הפונקציות השונות של התוכנה
  • היכולת לנתח ולהצליב נתונים לקבלת תובנות יעילות להמשך הפיתוח העסקי

המערכות שנבנו על ידי פריוריטי דואגות ליצור התפתחות יעילה ותקינה של כל בית עסק, החל מבית עסק קטן, לבית עסק בינוני ועד לארגונים בינלאומיים. לפריוריטי יש את כל הדרוש בכדי שהעסק שלכם יצמח יחד עם כל המרכיבים של ה-ERP.

מדוע כדאי לעשות הדרכה לפני תחילת העבודה?

על מנת לנצל את כל האפשרויות של התוכנות לניהול משאבי הארגון, כדאי מאוד להכיר אותה לעומק. זה מתאפשר באמצעות הדרכה ייחודית ומקצועית שנעשית על ידי גורם מהימן ברמה של חברת פריוריטי גורו המספקת את כל המידע הדרוש על מנת שהחברה שבחרה להטמיע את מערכת פריוריטי והדרכה כחלק מההתפתחות העסקית שלה תדע בדיוק מה היא מקבל ומה דרוש לה. החברה מלווה אתכם לכל אורך הדרך, החל מהתאמת סוג התוכנה, התקנה, הטמעה, הדרכה, סיוע טכני לכל אורך הדרך וכן ניהול פרויקטים מקצועי במידת הצורך. כל אלה מאפשרים מעבר לניהול ב-ERP בקלות ונינוחות.

  • anydesk tv logo48 showmypc showmypc

שליטה מרחוק

פתח קריאת שרות