הדרכת פריוריטי

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

מדוע בעלי עסקים צריכים הדרכת פריוריטי?

בבתי עסק שונים מחפשים דרכים לייעל את ההתנהלות היומיומית שלהם באמצעות יצירת מערכות אחידות המרכזות את כל המידע הרלוונטי על הפעילות: לקוחות, הזמנות, ניהול מלאי, ניהול חשבונות ועוד. כאשר מדובר במערכת פריוריטי, הדרכה על המערכת הינה דבר חשוב. כך ניתן להכיר את כל הדקויות של מערכת ניהול זו הנוגעת לכל המשאבים בארגון.

על מנת לבנות את העסק על בסיס יציב שיאפשר התפתחות יעילה בעתיד, חשוב מאוד להשתמש במערכת יעילה זו המאפשרת את גיבושו של כל המידע בעסק במסגרת אחת ומעקב קבוע אחרי השינויים במערך העדין של בית העסק. באמצעות ההדרכה הנכונה, בית העסק יתרגל מהר מאוד לנהלים החדשים ויעבור לעבודה עם מערכת פריוריטי.

הדרכת פריוריטי

כיצד מתנהל שירות הדרכת פריוריטי?

במהלך הדרכה על מערכת פריוריטי יש לבצע את השלבים הבאים:

1התקנה של תוכנת ה-ERP
2הטמעה של כל היבטי התוכנה
3סנכרון המידע בין המכשירים השונים שבהם מותקנת התוכנה
4יכולת לנהל את המידע בזמן אמת, ייצוא נתונים
5הכרת הפונקציות השונות של התוכנה
6היכולת לנתח ולהצליב נתונים לקבלת תובנות יעילות להמשך הפיתוח העסקי

המערכות שנבנו על ידי פריוריטי דואגות ליצור התפתחות יעילה ותקינה של כל בית עסק, החל מבית עסק קטן, לבית עסק בינוני ועד לארגונים בינלאומיים. לפריוריטי יש את כל הדרוש בכדי שהעסק שלכם יצמח יחד עם כל המרכיבים של ה-ERP.

מדוע כדאי לעשות הדרכה לפני תחילת העבודה?

על מנת לנצל את כל האפשרויות של התוכנות לניהול משאבי הארגון, כדאי מאוד להכיר אותה לעומק. זה מתאפשר באמצעות הדרכה ייחודית ומקצועית שנעשית על ידי גורם מהימן ברמה של חברת פריוריטי גורו המספקת את כל המידע הדרוש על מנת שהחברה שבחרה להטמיע את מערכת פריוריטי והדרכה כחלק מההתפתחות העסקית שלה תדע בדיוק מה היא מקבל ומה דרוש לה.

החברה מלווה אתכם לכל אורך הדרך, החל מהתאמת סוג התוכנה, התקנה, הטמעה, הדרכה, סיוע טכני לכל אורך הדרך וכן ניהול פרויקטים מקצועי במידת הצורך. כל אלה מאפשרים מעבר לניהול ב-ERP בקלות ונינוחות.

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

5 / 5. 158

פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן