תוכנה לניהול מלאי ורכש

רכש

תהליכי הרכש כוללים, בין היתר, טיפול בספקים, תיעוד בקשות להצעת מחיר מספקים (RFI), והצעות מחיר מספקים. זאת, תוך השוואה בין ההצעות וניהול הזמנות רכש, כולל תהליך אישורים המנוהל בעזרת כלי BPM. אפשר לבסס הצעת הזמנת רכש על הצעת מחיר שנתקבלה מספק, לקשור מחירונים ומוצרים לספק, ולהגדיר למוצרים מק"ט ספק לצורך הצגה בהזמנות רכש.

ניהול מלאי

ניתן להקים במערכת מספר בלתי מוגבל של פריטים ומחסנים. לכל פריט אפשר להצמיד תכונות מוגדרות ומגוונות, כמו משפחת מוצר (קבוצת שייכות), אפיון כמנוהל מלאי או לא, כפריט מיוצר או קנוי, מלאי ביטחון, ועוד. נוסף לאלה לכל פריט קיימים 20 פרמטרים חופשיים בהם יכול משתמש להגדיר רשימות של תכונות נוספות בהתאם לצרכיו. פרמטרים אלה מופיעים אחר כך ברוב דו"חות הניתוח והמסמכים במערכת. במערכת ניתן לבצע מגוון של תנועות מלאי, ביניהן משלוחים והחזרות מלקוחות וספקים, העברות בין מחסנים, הנפקות לשימוש שוטף, המרות והשמדות מלאי. לכל תנועת מלאי אפשר לקבוע תהליך אישור באמצעות כלי ה-BPM במערכת.

ניהול עצי מוצר

ניתן להקים במערכת מספר בלתי מוגבל של עצי מוצר, בעלי מספר בלתי מוגבל של מוצרי-בן ורמות עץ. במערכת קיים מגוון דוחות עצי מוצר הכוללים בין היתר סייר עצי מוצר דינמי, דוח שימוש במוצר המציג את כל עצי המוצר בו המוצר מופיע, ודוח עץ מוצר גרפי.

ניהול מספרים סידוריים

קיימת אפשרות להצמיד לפריטים במלאי מספרים סידוריים, ולעקוב אחרי תנועת הפריטים המזוהים במחסני העסק ואצל הלקוחות. ניתן לעקוב בכרטיס מכשיר גם אחרי תאריך התקנה, תאריך טיפול אחרון ואף אחרי חלקי המכשיר (מוצרי-בן) שגם להם מספרים סידוריים והסטוריה של חלקים אלה.

אריזות ומדבקות

ניתן להפיק בעזרת המערכת מדבקות המבוססות על מידע מתוך בסיס הנתונים. הדפסת ועיצוב המדבקות מתבצע באמצעות ממשקים לתוכנות CODESOFT או BARTENDER.

ניהול הרכבות במפעל

המערכת תומכת בביצוע הרכבות של מוצרים מוגמרים מחומרי גלם\חלקים תוך שימוש בעץ מוצר של הפריט המורכב. דיווח הרכבה יוסיף למלאי את הפריט המורכב בכמות המדווחת, ויגרע מהמלאי את מוצרי-הבנים לפי עץ המוצר או לפי עדכון ידני. ניתן לדווח בתעודת הרכבה גם את שעות העבודה שהושקעו בתהליך, לצורך חישוב עלות המוצר המוגמר.

שאלות נפוצות

צור קשר

5 / 5. 111

סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן