תוכנה לניהול מלאי ורכש

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

רכש

תהליכי הרכש כוללים, בין היתר, טיפול בספקים, תיעוד בקשות להצעת מחיר מספקים (RFI), והצעות מחיר מספקים. זאת, תוך השוואה בין ההצעות וניהול הזמנות רכש, כולל תהליך אישורים המנוהל בעזרת כלי BPM. אפשר לבסס הצעת הזמנת רכש על הצעת מחיר שנתקבלה מספק, לקשור מחירונים ומוצרים לספק, ולהגדיר למוצרים מק"ט ספק לצורך הצגה בהזמנות רכש.

ניהול מלאי

ניתן להקים במערכת מספר בלתי מוגבל של פריטים ומחסנים. לכל פריט אפשר להצמיד תכונות מוגדרות ומגוונות, כמו משפחת מוצר (קבוצת שייכות), אפיון כמנוהל מלאי או לא, כפריט מיוצר או קנוי, מלאי ביטחון, ועוד. נוסף לאלה לכל פריט קיימים 20 פרמטרים חופשיים בהם יכול משתמש להגדיר רשימות של תכונות נוספות בהתאם לצרכיו. פרמטרים אלה מופיעים אחר כך ברוב דו"חות הניתוח והמסמכים במערכת. במערכת ניתן לבצע מגוון של תנועות מלאי, ביניהן משלוחים והחזרות מלקוחות וספקים, העברות בין מחסנים, הנפקות לשימוש שוטף, המרות והשמדות מלאי. לכל תנועת מלאי אפשר לקבוע תהליך אישור באמצעות כלי ה-BPM במערכת.

ניהול עצי מוצר

ניתן להקים במערכת מספר בלתי מוגבל של עצי מוצר, בעלי מספר בלתי מוגבל של מוצרי-בן ורמות עץ. במערכת קיים מגוון דוחות עצי מוצר הכוללים בין היתר סייר עצי מוצר דינמי, דוח שימוש במוצר המציג את כל עצי המוצר בו המוצר מופיע, ודוח עץ מוצר גרפי.

ניהול מספרים סידוריים

קיימת אפשרות להצמיד לפריטים במלאי מספרים סידוריים, ולעקוב אחרי תנועת הפריטים המזוהים במחסני העסק ואצל הלקוחות. ניתן לעקוב בכרטיס מכשיר גם אחרי תאריך התקנה, תאריך טיפול אחרון ואף אחרי חלקי המכשיר (מוצרי-בן) שגם להם מספרים סידוריים והסטוריה של חלקים אלה.

אריזות ומדבקות

ניתן להפיק בעזרת המערכת מדבקות המבוססות על מידע מתוך בסיס הנתונים. הדפסת ועיצוב המדבקות מתבצע באמצעות ממשקים לתוכנות CODESOFT או BARTENDER.

ניהול הרכבות במפעל

המערכת תומכת בביצוע הרכבות של מוצרים מוגמרים מחומרי גלם\חלקים תוך שימוש בעץ מוצר של הפריט המורכב. דיווח הרכבה יוסיף למלאי את הפריט המורכב בכמות המדווחת, ויגרע מהמלאי את מוצרי-הבנים לפי עץ המוצר או לפי עדכון ידני. ניתן לדווח בתעודת הרכבה גם את שעות העבודה שהושקעו בתהליך, לצורך חישוב עלות המוצר המוגמר.

שאלות נפוצות

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

5 / 5. 111

פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן