פריוריטי זום

עסקים קטנים אינם בהכרח קלים לניהול ויש להקפיד על כך שמנהל העסק מחזיק בכלים יעילים לשליטה ובקרה על כל תהליכי הפעילות העסקית. ישנם לא מעט בעלי עסקים שטועים לחשוב שניתן לנהל באופן יעיל ומוצלח ללא מערכת ממוחשבת שמספקת מראה ממעוף הציפור של כל התהליכים שמתבצעים בכל יום בעסק. לנהל שירות או מוצר ובמקביל לשמור על קשר עם הלקוחות, הספקים והעובדים, לדעת בכל רגע נתון מה מצב תזרים המזומנים ולמי צריך להוציא חשבונית, זה לא ענין של מה בכך. כל אלה דורשים מערכת ממוחשבת חכמה שתעשה סדר ותאפשר למנהל לקבל תמונת מצב עדכנית בכל רגע על כל נושא. ישנה מערכת אחת שיודעת לעשות את כל זה בצורה יעילה ובתקשורת ענן שמאפשרת כניסה מכל מקום ובכל זמן בצורה קלה ונוחה – פריוריטי זום.

ניהול עסק קטן

ניהול עסק קטן היא משימה מורכבת יותר ממה שנראה במבט ראשון, בעיקר בתקופה המודרנית בה יש אינספור דרכים לקבל עבודות והזמנות חדשות. על מנת לשמור על מוניטין ולייצר ותפוקה גבוהה – יש לנצל את כל הכלים העומדים בפניכם. מערכת ניהול משאבי ארגון בשם פריוריטי זום היא אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג מטרה זו.

מדובר במכלול גדול של כלים המאפשרים ליצור תנאי ניהול אופטימליים עבור עסק קטן, בעיקר כאשר מדובר באדם אחד המנהל את הכל. במקרים אלה, מערכת הניהול המדוברת מהווה את הדרך המושלמת להתמודד עם סוגיות רישומיות ומספריות ולאפשר להתמקד במה שחשוב באמת – התפתחות מוצלחת של בית העסק.

פריוריטי זום

מה כוללת מערכת פריוריטי זום?

על מנת לגרום לעסק להמריא חשוב מאוד לעבוד מסודר, וזו המטרה הראשונית והחשובה ביותר של על עסק צעיר. בשלב הראשון יש צורך בביסוס שיטת עבודה שעובדת בכל עת ועל גביה לבנות אסטרטגיה עסקית לפיתוח וצמיחה, הרחבת פעילות, עלייה במחזור הכספים ועוד.

לשם כך נדרשת מערכת שתעזור במשימות הבאות:

  • ניהול לקוחות – שליטה על עסקאות הנמצאות בשלבי מימוש שונים
  • ניהול מכירות – בקרה על הכנסות והוצאות בעסק
  • ניהול קשרי לקוחות – הפקת הכנסה מירבית מן הלקוחת הקיימים ושימור לקוחות
  • ניהול רכש- מעקב ספקים והזמנות רכש.
  • ניהול מלאי – מעקב אחר כמו הסחורה הנכנסת והיוצאת

פריוריטי זום היא למעשה מערכת של פריוריטי בענן

המערכת מאפשרת עבודה מלאה מכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר. תוכלו להיות בנסיעת עסקים בכל נקודה בעולם ועדין לשלוט באופן מוחלט בכל הקורה בעסק שלכם. תוכלו לדעת בכל רגע כל נתון הקשור בעסק, על כל הזמנה שבוצעה וכל תקלה שקרתה. זה המקום לציין שהמערכת מאובטחת ברמות הגבוהות ביותר שידועות ומאפשרת עבודה בטוחה מכל מקום ואתר.

ממשקי המערכת ברורים וידידותיים מאוד ומספקים חוויית משתמש נעימה ומתקדמת, תיהנו מקיצורי דרך וכלי עזר לכל פעולה שתרצו לבצע ולפיכך תאיצו את התהליכים.

כיצד תדעו שתהליך ההטמעה הצליח?

חשיבותה של תוכנת ERP הנה גדולה וכמו שיש לבצע תהליך הטמעה יעיל ומקצועי יש לעקוב בסיומו אחר הצלחתו ותרומתו לעסק. כיצד תדעו שתהליך ההטמעה בעסק הצליח?

  1. כשנראה שהפעילות העסקית השוטפת בארגון נמצאת במצב שגרה והדברים מתבצעים ביעילות ומתוך הבנה מלאה של המערכת החדשה.
  2. כשפרויקט עומד בסטנדרטים התקציביים שהוגדרו לו מראש ובלוחות הזמנים.
  3. כשהארגון נמצא במצב של כמעט אפס תקלות ברור שההטמעה עברה בשלום, כל עובד יודע כיצד לעבוד עם המערכת ולא נראית חריגה כלשהי בפעילות.

יחד עם זאת, לא לכל אדם יש את הידע הדרוש על מנת לנצל את כל היתרונות הקיימים במערכת זו:

חברת פריוריטי גורו תשמח לספק לכם תמיכה בכל עת, להעניק לכם את האפשרות לפנות לאנשי מקצוע בכל מקרה של תקלה, לסייע בהדרכת העובדים וההנהלה, לבצע אינטגרציה עם מערכות קיימות, להעביר את מסד הנתונים הקיים למערכת פריוריטי ועוד. צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

צור קשר

0 / 5. 0

סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן