צרו קשר 073-7373022

פריוריטי זום

ניהול עסק קטן זו משימה מורכבת יותר ממה שנראה במבט ראשון, בעיקר בתקופה המודרנית בה יש אינספור דרכים לקבל עבודות והזמנות חדשות. על מנת לשמור על מוניטין ולייצר ותפוקה גבוהה – יש לנצל את כל הכלים העומדים בפניכם. מערכת ניהול משאבי ארגון בשם פריוריטי זום היא אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג מטרה זו. מדובר במכלול גדול של כלים המאפשרים ליצור תנאי ניהול אופטימליים עבור עסק קטן, בעיקר כאשר מדובר באדם אחד המנהל את הכל. במקרים אלה, מערכת הניהול המדוברת מהווה את הדרך המושלמת להתמודד עם סוגיות רישומיות ומספריות ולאפשר להתמקד במה שחשוב באמת – התפתחות מוצלחת של בית העסק.

priority logo

מה כוללת מערכת פריוריטי זום?

על מנת לגרום לעסק להמריא חשוב מאוד לעבוד מסודר, וזו המטרה הראשונית והחשובה ביותר של על עסק צעיר. בשלב הראשון יש צורך בביסוס שיטת עבודה שעובדת בכל עת ועל גביה לבנות אסטרטגיה עסקית לפיתוח וצמיחה, הרחבת פעילות, עלייה במחזור הכספים ועוד.

 

לשם כך נדרשת מערכת שתעזור במשימות הבאות:

• ניהול לקוחות – שליטה על עסקאות הנמצאות בשלבי מימוש שונים

• ניהול מכירות – בקרה על הכנסות והוצאות בעסק

• ניהול קשרי לקוחות – הפקת הכנסה מירבית מן הלקוחת הקיימים ושימור לקוחות

• ניהול רכש- מעקב ספקים והזמנות רכש.

• ניהול מלאי – מעקב אחר כמו הסחורה הנכנסת והיוצאת

 

עושים זום על העסק עם חברת פריוריטי גורו בחירה במערכת פריוריטי זום זהו הצעד הראשון והנכון לקראת ניהול יעיל ואיכותי של בית העסק שלכם. יחד עם זאת, לא לכל אדם יש את הידע הדרוש על מנת לנצל את כל היתרונות הקיימים במערכת זו : חברת פריוריטי גורו תשמח לספק לכם תמיכה בכל עת, להעניק לכם את האפשרות לפנות לאנשי מקצוע בכל מקרה של תקלה, לסייע בהדרכת העובדים וההנהלה, לבצע אינטגרציה עם מערכות קיימות, להעביר את מסד הנתונים הקיים למערכת פריוריטי ועוד. צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

  • anydesk tv logo48 showmypc showmypc

שליטה מרחוק

פתח קריאת שרות