פריוריטי לעסקים

ניהול עסק זוהי משימה לא קלה, וככל שהעסק הולך וגדל – היא נעשית מורכבת ומסובכת יותר. אך למרבה המזל, היו אנשים פעלתנים ושאפתנים שחזו מראש את הבעיות האופייניות לכל ארגון גדול ויצרו מערכת אי.אר.פי. אחת הדוגמאות הבולטות לכך זוהי תוכנת פריוריטי, המעניקה את כל הכלים הדרושים לניהול יעיל.

למעשה, מדובר בריכוז ממוחשב של כל המידע שחשוב לכל ארגון. התוכנה מאפשרת לעקוב אחרי השינויים שהתרחשו, לנתח ביצועים ולקבל אפילו הנחיות להתפתחות עתידית המבוססת על היגיון ומתמטיקה פשוטה, מה שבסופו של יום הדבר שיבטיח את הצמיחה האופטימלית של העסק, ניצול משאבים מיטבי ויכולת לזהות מגמות.

מה הם הנושאים המנוהלים בתוכנת פריוריטי לעסקים?

תוכנת הפריוריטי לעסקים היא למעשה דוגמא בולטת לסוג של מערכת בשם ERP, או בתרגום מאנגלית: ניהול משאבי הארגון, כאשר המשאבים זה כל מרכיב חיוני בהתנהלות העסקית היומיומית של העסק:

  1. ניהול כספים – הנהלת חשבונות, מערכת שכר, רכוש קבוע
  2. ניהול משאבי אנוש
  3. ניהול מלאי
  4. ניהול מכירות
  5. CRM

ניהול רכש בפריוריטי לעסקים יש את הפונקציות המותאמות לכל סוגי בתי העסק בהתאם לגודל, תחום עיסוק, מיקום השרתים ועוד. למרות שמדובר בתוכנה קלה בשימוש, הרי שרוב החברות זקוקות להדרכה על מנת לנצל את יתרונות הפריוריטי לעסקים עד תום.

האם ניתן ללמוד להשתמש במערכת באופן עצמאי?

למרות שתוכנת פריוריטי לעסקים ניתנת לרכישה פשוטה מאוד באמצעות האינטרנט, לא כל בית עסק מסוגל להטמיע אותה לבד. חשוב לפנות אל שירותי הטמעת פריוריטי אשר יסייעו בהתקנה של המערכת על שרתי החברה, הסבת נתונים מתוכנה קודמת, הדרכה משתמשים (למשל כיצד להזין שינוי בהזמנה מספקים, מכירה שנעשתה או עובד חדש) ועוד.

יתר על כן, חשוב מאוד שתמיד יהיה למי לפנות במקרה שתזדקקו לסיוע נוסף הנוגע לתכונה. שירותי חברת פריוריטי גורו מאפשרים לכם להטמיע את התוכנה בחברה בצורה איכותית ויעילה, כך שתוכלו להתחיל פרק חדש בחיי החברה בקלות ובמהירות.

5 / 5. 112

מאמרים נוספים
סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן