פריוריטי לעסקים

תוכן עניינים

ניהול עסק זוהי משימה לא קלה, וככל שהעסק הולך וגדל – היא נעשית מורכבת ומסובכת יותר. אך למרבה המזל, היו אנשים פעלתנים ושאפתנים שחזו מראש את הבעיות האופייניות לכל ארגון גדול ויצרו מערכת ERP פריוריטי לעסקים המעניקה את כל הכלים הדרושים לניהול יעיל.

למעשה, מדובר בריכוז ממוחשב של כל המידע שחשוב לכל ארגון. התוכנה מאפשרת לעקוב אחרי השינויים שהתרחשו, לנתח ביצועים ולקבל אפילו הנחיות להתפתחות עתידית המבוססת על היגיון ומתמטיקה פשוטה, מה שבסופו של יום הדבר שיבטיח את הצמיחה האופטימלית של העסק, ניצול משאבים מיטבי ויכולת לזהות מגמות.

פריוריטי לעסקים
פריוריטי לעסקים

מה הם הנושאים המנוהלים בתוכנת פריוריטי לעסקים?

תוכנת פריוריטי לעסקים היא למעשה דוגמא בולטת לסוג של מערכת בשם ERP, או בתרגום מאנגלית: "ניהול משאבי הארגון", כאשר המשאבים אלו כל מרכיב חיוני בהתנהלות העסקית היומיומית של העסק:

1ניהול כספים – הנהלת חשבונות, מערכת שכר, רכוש קבוע
2ניהול משאבי אנוש
3ניהול מלאי
4ניהול מכירות
5CRM

בפריוריטי לעסקים יש את הפונקציות המותאמות לניהול רכש עבור כל סוגי בתי העסק בהתאם לגודל, תחום עיסוק, מיקום השרתים ועוד.

למרות שמדובר בתוכנה קלה בשימוש, הרי שרוב החברות זקוקות להדרכה על מנת לנצל את כל היתרונות שיש לה להציע עד תום.

האם ניתן ללמוד להשתמש במערכת באופן עצמאי?

למרות שתוכנת פריוריטי לעסקים ניתנת לרכישה פשוטה מאוד באמצעות האינטרנט, לא כל בית עסק מסוגל להטמיע אותה לבד. חשוב לפנות אל שירותי הטמעת פריוריטי אשר יסייעו בהתקנה של המערכת על שרתי החברה, הסבת נתונים מתוכנה קודמת, הדרכה משתמשים (למשל כיצד להזין שינוי בהזמנה מספקים, מכירה שנעשתה או עובד חדש) ועוד.

יתר על כן, חשוב מאוד שתמיד יהיה למי לפנות במקרה שתזדקקו לסיוע נוסף הנוגע לתכונה.

שירותי חברת פריוריטי גורו מאפשרים לכם להטמיע את התוכנה בעסק בצורה איכותית ויעילה, כך שתוכלו להתחיל פרק חדש בחיי החברה בקלות ובמהירות.

5 / 5. 112

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה
מאמרים נוספים
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן