הטמעת פריוריטי

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

הטמעה ויישום של ERP פריוריטי ופריוריטי זום

מייסדי פריוריטי גורו עוסקים בהטמעת פריוריטי כבר מעל 10 שנים. בין לקוחותינו נמצאות חברות מסחריות, תעשיתיות וחברות שירותים רבות ומגוונות.

השיטה שלנו – הטמעת פריוריטי ב-6 שלבים

  1. היכרות מעמיקה עם העסק – לכל עסק תהליכי עבודה שונים. אנו נלמד את תהליכי העבודה בחברתך ונתאים את השימוש בתוכנה לצרכיך המיוחדים!
  2. הסבת נתונים מתוכנה קודמת – אנו נדאג להסב לתוכנת פריוריטי את נתוני החברה הקיימים בתוכנה הקודמת: לקוחות, ספקים, מוצרים, תנועות יומן ועוד.
  3. הדרכות אישיות למשתמשים בבית העסק – אנו נגיע אליך לחברה ונדריך באופן אישי כל משתמש ב"סביבה הטבעית" שלו, תוך שימוש בנתונים אמיתיים של החברה.
  4. כתיבת הוראות הפעלה המותאמות לתהליך העבודה של כל משתמש – כל משתמש יקבל הוראות הפעלה המפרטים את תהליך העבודה המיוחד שלו.
  5. ליווי המשתמשים לאחר תחילת השימוש בתוכנה – גם לאחר תחילת העבודה בפריוריטי, אנו נלווה את המשתמשים בעבודתם השוטפת עד לעצמאות מלאה ושליטה מלאה בתוכנה!
  6. תמיכה טלפונית – מתן סיוע טלפוני ומענה על שאלות משתמשים במהלך העבודה השוטפת. במידת הצורך גם נתחבר למחשב המשתמש לשם מענה והדגמה.

הטמעת פריוריטי בחברות סטרטאפ ובארגונים שונים

חבילת סטארט-אפ פריוריטי זום

1פריוריטי זום בענן בהתחברות מכל מקום
2עד 2 אפליקציות ממגוון אפליקציות של פריוריטי
3הטמעת תהליך רכש ואישור במובייל
4סבב אישורים להזמנת רכש
5ניהול ובקרת תקציב

חבילת סטארט-אפ פריוריטי פרו

1פריוריטי פרו בענן בהתחברות מכל מקום
2הטמעת תהליך רכש ואישור במובייל
3סבב אישורים להזמנת רכש
4ניהול ובקרת תקציב
5תמיכה בעבודה בארצות הברית
6בניית אפליקציות רבות בהתאמה אישית

שאלות ותשובות בהטמעת פריוריטי

איך עובדת הטמעת פריוריטי?

מערכת פריוריטי היא מערכת מורכבת הבנויה ממודולים שונים שיש להתאים לכל מחלקה בארגון. בגדול, כל פרויקט הטמעה צריך להתבצע על ידי אנשי המקצוע המתאימים שידעו לאפיין בצורה מסודרת את הצרכים של העסק, להסב את הנתונים הקיימים ממערכות קודמות, להטמיע פיתוחים ייחודיים לצרכיי הארגון ובסיום לבצע הדרכה למשתמשים ולאנשי הצוות.

איך לבחור את מטמיע הפריוריטי הנכון עבורכם?

2 הפרמטרים הכי חשובים הם מקצועיות וניסיון. המערכת דורשת עבודה מקצועית ומדויקת ורק מטמיע בעל ניסיון ומיומנות שמכיר את המערכת יכול לאפיין ולהתאים אותה לארגון בצורה חלקה וללא טעויות.

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

5 / 5. 216

פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן