תוכנה לניהול מלאי

הנושא של מלאי מהווה גורם חשוב ביותר בקרב אינספור בתי עסק התלויים באספקה של מוצרים שונים שיעברו מהם ללקוחות הקצה. על מנת לבצע את הניהול בצורה היעילה ביותר כדאי לרכוש תוכנה לניהול מלאי. נשאלת השאלה כיצד עושים זאת בצורה חכמה שתאפשר לא רק לדעת כמה מוצרים יש לכם כיום במחסן – אלא גם לגבש נתונים בנוגע לסך המוצרים שנמכרו, כמה מוצרים נותרו, מתי יש צורך לבצע הזמנה וכן מהו המוצר הראשון שצריך לצאת מהמחסן לעבר המזמין הבא. כל זאת ועוד ניתן לעשות באמצעות תוכנה לניהול משאבי ארגון (או בשמה הלועזי ERP) המאפשרת לבדוק לא רק את המלאי אלא גם לנהל את כלל ההיבטים והמשאבים הנוגעים לעסק.

כיצד תוכנה לניהול מלאי תקל על חייכם?

כל בית עסק יודע שהמלאי שלו מהווה את המתכון להצלחה. מחסן המתפקד בצורה תקינה מהווה מעין מראה של בית העסק, איכות הפעילות במחסן משליכה על הארגון בכל בית העסק ויכולה לנבא את סיכוייו לגדול. ניהול מלאי באמצעות תוכנה הנשענת על בסיס אלגוריתמים המותאמים לפעילות המחסן (האלגוריתם נבחר על בסיס אופי בית העסק והמוצרים):

  • ראשון להיכנס, ראשון לצאת – נעשה במטרה שלא להשאיר מוצרים זמן מיותר במחסן (חשוב בעיקר לגבי מוצרי מזון)
  • אחרון להיכנס, ראשון לצאת – כאשר לא משנה כמה זמן המוצר נמצא במלאי.
  • בחירה ידנית – כאשר בכל פעם המוצר נבחר לא באקראי, אלא בבחירה של אדם או על פי פרמטרים מיוחדים המוזנים מראש.

ניצול יעיל של ניהול מלאי במאה ה-21

על מנת לנהל את המלאי שלכם בצורה היעילה והאיכותית ביותר יש ליצור את התנאים האופטימליים לשם כך : רכישת תוכנת ניהול מלאי אשר תלווה אתכם במשך כל שנות פעילותה של החברה .השכרת שירותיה של חברה המתמחה התקנת והטמעת מערכות ERP יאפשר לכם להפוך כל צורך למציאות.

חברת פריוריטי גורו תתקין ותטמיע עבורכם את תוכנת ה-ERP המובילה בעולם, פריוריטי, ותספק לכם שירותי הטמעת פריוריטי, אינטגרציה ומעקב אחר הפעילות שלכם, כולל מתן תמיכה טכנית במידת הצורך.

צור קשר

0 / 5. 0

סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן