תוכנה לניהול מלאי

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

הנושא של מלאי מהווה גורם חשוב ביותר בקרב אינספור בתי עסק התלויים באספקה של מוצרים שונים שיעברו מהם ללקוחות הקצה. על מנת לבצע את הניהול בצורה היעילה ביותר כדאי לרכוש תוכנה לניהול מלאי. נשאלת השאלה כיצד עושים זאת בצורה חכמה שתאפשר לא רק לדעת כמה מוצרים יש לכם כיום במחסן – אלא גם לגבש נתונים בנוגע לסך המוצרים שנמכרו, כמה מוצרים נותרו, מתי יש צורך לבצע הזמנה וכן מהו המוצר הראשון שצריך לצאת מהמחסן לעבר המזמין הבא. כל זאת ועוד ניתן לעשות באמצעות תוכנה לניהול משאבי ארגון (או בשמה הלועזי ERP) המאפשרת לבדוק לא רק את המלאי אלא גם לנהל את כלל ההיבטים והמשאבים הנוגעים לעסק.

תוכנה לניהול מלאי

כיצד תוכנה לניהול מלאי תקל על חייכם?

כל בית עסק יודע שהמלאי שלו מהווה את המתכון להצלחה. מחסן המתפקד בצורה תקינה מהווה מעין מראה של בית העסק, איכות הפעילות במחסן משליכה על הארגון בכל בית העסק ויכולה לנבא את סיכוייו לגדול. ניהול מלאי באמצעות תוכנה הנשענת על בסיס אלגוריתמים המותאמים לפעילות המחסן (האלגוריתם נבחר על בסיס אופי בית העסק והמוצרים):

  • ראשון להיכנס, ראשון לצאת – נעשה במטרה שלא להשאיר מוצרים זמן מיותר במחסן (חשוב בעיקר לגבי מוצרי מזון)
  • אחרון להיכנס, ראשון לצאת – כאשר לא משנה כמה זמן המוצר נמצא במלאי.
  • בחירה ידנית – כאשר בכל פעם המוצר נבחר לא באקראי, אלא בבחירה של אדם או על פי פרמטרים מיוחדים המוזנים מראש.

ניצול יעיל של ניהול מלאי במאה ה-21

על מנת לנהל את המלאי שלכם בצורה היעילה והאיכותית ביותר יש ליצור את התנאים האופטימליים לשם כך : רכישת תוכנת ניהול מלאי אשר תלווה אתכם במשך כל שנות פעילותה של החברה .השכרת שירותיה של חברה המתמחה התקנת והטמעת מערכות ERP יאפשר לכם להפוך כל צורך למציאות.

חברת פריוריטי גורו תתקין ותטמיע עבורכם את תוכנת ה-ERP המובילה בעולם, פריוריטי, ותספק לכם שירותי הטמעת פריוריטי, אינטגרציה ומעקב אחר הפעילות שלכם, כולל מתן תמיכה טכנית במידת הצורך.

צרו קשר
ונחזור אליכם במהרה

5 / 5. 122

פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן