תוכנת פריוריטי

אנו נחשפים מדי יום לסוגים שונים של תוכנות ואפליקציות המבטיחות להקל על חיינו. כאשר מדובר בעולם העסקים ישנם פתרונות שהם בגדר חובה עבור כל עסק המעוניין לראות גידול בהכנסות והתפתחות באופן הפעילות שלו. תוכנת פריוריטי הינה אחד מן האמצעים המאפשרים התפתחות זו.

לאחר שעברה בדיקה מעמיקה בקרב בתי עסק מובילים ברחבי העולם, ניתן לומר כי מערכת הפריוריטי הינה ארגז הכלים המושלם המאפשר לבצע מעקב אחר הכסף בארגון ולמקסם את התועלת מן השימוש בו. הדבר מסייע משמעותית להצלחת החברה, למניעת מקרי מעילה בכספי החברה, להקצאת משאבים נכונה ועוד. התוכנה מתאימה לבתי עסק בסדרי גודל שונים, החל מעסקים מקומיים קטנים ועד לארגונים בינלאומיים.

תמונת חוויה של לפטופ

מה כוללת תוכנת פריוריטי?

יתרונות המערכת הנ"ל אינם מסתכמים בניהול כספי גרידא. חברת פריוריטי מספקת פתרון ERP מקיף לכל בית עסק בזכות מערכות מגוונות המתאימות לניהול כלל המשאבים של עסק או חברה, לא קשר לגודלה.

ניהול המשאבים נוגע בין היתר ל:

  • ניהול מלאי
  • ניהול משאבי אנוש
  • ניהול קשרי לקוחות
  • ניהול מכירות
  • ניהול רכש
  • ניהול ייצור
  • חישוב שכר
  • נוכחות עובדים
  • ועוד

מאפיינים חשובים נוספים של תוכנת פריוריטי הם אפשרות הגישה למערכת מכל מכשיר (מחשב, לפטופ, טאבלט, סמארטפון), גמישות רבה של המערכת המאפשרת להתאימה לכל ארגון, שמירת כל הנתונים על גבי ענן מאובטח, אינטגרציה עם מערכות קודמות בעסק והעברת נתונים קלה, אפשרות לשדרוג המערכת והתאמתה לשינוי בגודל הארגון ועוד.

פריוריטי גורו – מומחים בהדרכה והטעמה

על פניו נראה כי כל מה שדרוש הוא לרכוש את המערכת ולהתחיל לעבוד. יחד עם זאת, לא כל בית עסק יכול לעשות זאת עצמאית. כאן נכנסת לתמונה חברת פריוריטי גורו המספקת שירותי התאמה, הטמעה ומענה טכני מקיף וכולל לכל שאלה או בעיה שעשויה להתעורר.

נשמח לסייע לכם לגלות את החוזקות והחולשות של הארגון שלכם בעזרת מערכת הפריוריטי. בתום הדרכת פריוריטי מקיפה וממצה תוכלו להבין כיצד להשתמש נכונה בכלי עוצמתי זה, להפיק ממנו את המקסימום וכפועל יוצא מכך – להפיק את המקסימום מן העסק, החברה או הארגון שבבעלותכם.

5 / 5. 1

מאמרים נוספים

הטמעת מערכת ERP

הטמעה של מערכות ניהול חדשות מבוססות תוכנה היא תהליך מורכב הדורש מהארגון סבלנות ומוטיבציה בכדי לייצר תהליך

קרא עוד »

פריורטי

משאבים הם פעמים רבות הנכס החשוב ביותר הנמצא לרשות כל בעל עסק המתחיל המחפש לעשות את צעדיו

קרא עוד »
סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן