תוכנת erp

על מנת להגיע להישגים מרשימים בעולם העסקים חשוב מאוד להיות מיומנים בארגון וניהול נתונים, אך כאשר מדובר בכמות נתונים גדולה אין באפשרותנו לעשות זאת בכוחות עצמנו. תוכנת ERP היא הכלי המאפשר לבצע ניהול הכרחי זה ולהתגבר על הקשיים שבניתוח נתונים חוצי ארגון. יחד עם זאת, על מנת שהתוכנה תניב את מלוא התועלת, יש לפנות אל חברות מקצועיות דוגמת פריוריטי גורו אשר יוצרת את התנאים המתאימים עבור הטמעת פריוריטי ושימוש בתוכנה.

רבים שואלים את עצמם, עד כמה באמת יש צורך בתוכנת ERP ? אולי מדובר בטרנד חולף? התשובה לכך היא חד-משמעית: לא מדובר בטרנד חולף. מדובר במימוש מדויק וממוחשב של הליכים אשר עד כה נעשו באופן ידני, מה שהביא פעמים רבות לטעויות בניהול העסק.

כיצד תוכנת erp תורמת לעסק שלכם?

המטרה של תוכנת ERP היא ליצור תיעוד מלא של כל הפעילות העסקית על בסיס ממשק נוח וידידותי, ממשק בטיחותי המכיל מגון נתונים הניתנים לניתוח, ייצוא ועריכה, התאמה לשינויים בגודל הארגון ועוד. השימושים של המערכת הם אינסופיים, ולכל סוג עסק יש את האפשרות ליהנות מן היתרונות אותם מציעה המערכת – זאת מבלי להתאמץ יותר מדי.

מה כוללות תוכנת ERP?

  • ניהול קשרי לקוחות
  • ניהול מכירות
  • ניהול מלאי
  • ניהול רכש
  • ניהול חשבונות
  • ועוד

תוכנות ERP ניתנות להתאמה בהתאם לצרכים הייחודיים של כל בית העסק אשר החליט לייעל את עצמו באמצעות מעקב סדיר אחר הפעילות העסקית. המערכת מאפשרת למקסם את המשאבים הקיימים והמושקעים בעסק ולוודא כי כל מרכיב מביא את התוצאות הטובות ביותר.

פריוריטי גורו – סיוע בהיכרות הראשונית עם מערכת פריוריטי

על מנת לנצל את כל המאפיינים הייחודיים של תוכנת פריוריטי – תוכנת ה-ERP הפופולרית בשוק – מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר תסייע לכם להתקין את התוכנה, להטמיע את האלמנטים השונים שלה בעסק, לבצע העברת נתונים מתוכנות קיימות, לבצע הדרכת פריוריטי לעובדים ועוד.

חברת פריוריטי גורו נוסדה על מנת לתת מענה לצרכים אלה כך שכל חברה, עסק וארגון יוכלו להתנהל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. על מנת למצות עד תום את מגוון הכלים העומדים לרשותכם במערכת פריוריטי ולהביא לצמיחה מקסימלית של העסק פנו כעת אל חברת אי.אר.פי. גורו

5 / 5. 345

מאמרים נוספים
סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן