צרו קשר 073-7373022

תוכנה לניהול עסק

על מנת להצליח בעולם התובעני והלא פשוט שבו אנו חיים חשוב לאבזר את בית העסק בכל הדרוש על מנת לעמוד בתחרות, להתקדם ללא הרף ולדאוג כי יהיה ניצול מקסימלי של המשאבים המושקעים בעסק. זו הסיבה מדוע אנשים רבים מחפשים תוכנה לניהול עסק, תוכנה אשר נועדה להקל על ניהול ורישום התהליכים הכמותיים בעסק ולפנות זמן לאירועים הדורשים מעורבות אנושית. התוכנה מאפשרת לאגד במקום אחד את כל הנתונים הכספיים והטכניים (שמות הלקוחות, פרטי קשר, מספר סידורי של הזמנות, התחייבויות, חשבוניות ועוד), לבצע פעולות שונות מבלי לצאת מהבית ועוד. בסופו של יום מדובר בכלי חיוני והכרחי עבור כל בית עסק הרוצה לעמוד בקנה אחד עם המתחרים הגדולים שלו ואף לקבל יתרון על פניהם.

תוכנה לניהול עסק

ממה מורכבת תוכנה לניהול עסק?

על מנת שהכסף שלכם יביא עוד כסף חשוב להבין במה הוא מושקע. תוכנה לניהול משאבי ארגון (כגון פריוריטי) מאפשרת ליצור דוחות כספיים מסודרים וספציפיים, לדאוג לכך שכל עסקה תהיה מתועדת, כל יציאה של פריט מהמחסן תהיה מתויקת, כל עסקה מתועדת. כך, על בסיס הפעילות המתועדות, ניתן לבצע תחזיות לעתיד ולהזמין מהספקים בדיוק את הכמות הדרושה על מנת לשפר את תזרים המזומנים.

מה תמצאו בכל מערכת ניהול משאבי ארגון?

 • מידע על הלקוחות
 • מידע על המלאי
 • מידע על עסקאות שבוצעו או נמצאות בתהליך ביצוע
 • מידע על הרכש
 • מידע על ניהול חשבונות – משכורות, מיסים, חשבוניות, דוחות כספיים וכדומה

מדוע להזמין את תוכנת פריוריטי מחברת פריוריטי גורו ?

למרות שכל בית עסק יכול לרכוש תוכנה לניהול עסק באופן עצמאי דרך האינטרנט, הר שפעמים רבות נדרש סיוע נוסף על מנת לנצל בצורה מיטבית את כל האפשרויות שהמערכת נותנת. חברת פריוריטי גורו תשמח לסייע לכם להתקין ולהטמיע את תוכנת פריוריטי בעסק שלכם לצד סנכרון כל המערכות הדרושות, העברת מידע ממערכות ישנות, הדרכת עובדים והנהלה, תמיכה טכנית ועוד. תוכנת פריוריטי מבטיחה לספק שירותים חיוניים לכל בית עסק המעוניין לנצל בצורה הטובה ביותר את האפשרויות העומדות בפניו. בעזרת ההדרכה של פריוריטי גורו תלמדו בדיוק כיצד לעשות זאת.

Priority

רוב בעלי העסקים כיום מכירים היטב את הביטוי "ניהול משאבי ארגון". מדובר בפתרון תוכנה המאפשר לנהל את כל עיסוקי החברה באמצעות ממשק נוח ואינטואיטיבי. תכנת priority מהווה את הדוגמה המובהקת לתוכנה שכזאת, משום שהיא מאפשרת הטמעה מהירה בכל ארגון. התוכנה מאפשר לאכסן את המידע בענן וניתן להתאימה לצרכים האינדיווידואליים של כל בית עסק. כל זה מאפשר לבעלי החברה לעקוב מקרוב אחר התנהלות החברה, לקבל דוחות כספיים על מנת לדעת באלו צעדים לנקוט על מנת לשמור על מגמה חיובית.

הסוגים השונים של תוכנת Priority

יש סיבה מובהקת לכך שפריוריטי הפכה לתוכנת ה-ERP המפורסמת והנפוצה ביותר בקרב החברות בישראל. מומחים אספו נתונים על פעילויות של ארגונים וחברות שונות לאורך זמן רב על מנת לבנות את המערכת האופטימלית לניהול נבון של כל משאבי החברה, החל מהמלאי הקיים במחסנים ועד לניהול הזמן של כל אחד מהעובדים. המערכת מגיעה במספר גרסאות:

 • ZOOM – ממשק המותאם לעסק הקטן והצרכיו הייחודיים. צרכים אלה פעמים רבות תלויים בכך שמחזור ההכנסות של העסק הוא קטן.
 • PRO – מספקת מענה מקיף ומלא לצרכים העסקיים והארגוניים של חברות שונות. המערכת כוללת יכולת מעקב אחר אספקה, ניהול קשרי לקוחות, מכירות, מלאי, כספים ועוד.
 • ENTEPRISE – מערכת הנותנת את הפתרון המושלם עבור ארגונים גדולים ובינלאומיים. כוחה בכך שהיא מאפשרת לחברות לעבוד על תוכנות קיימות שהם רכשו בעבר תוך שיפור הביצועים וקיצוץ העלויות הקיימות.

מלבד מוצרי היסוד, priority מספקת גם פתרונות למעקב אחר נוכחות העובדים וחישוב שכר.

מדוע כדאי לפנות לחברה מקצועית להתקנת המערכת?

אמנם המפתחים של פתרונות ה-priority דאגו לייצר מערכות יציבות וקלות לניהול, אך עדיין נושא התמיכה והשירות הוא חשוב ומבוקש על ידי הלקוחות. משום שכל אובדן מידע עשוי לעלות ביוקר, החל מהתקנה נכונה של המערכת והטמעה מושלמת שלה בקרב צוות העובדים. חברת פריוריטי גורו מספקת שירותי הטמעה, הדרכה, תמיכה וניהול פרויקטים בכדי שכל אחד מהעובדים יוכל לעשות את תפקידו ללא דאגה ובכדי שכל המידע הרלוונטי על פעילות החברה תמיד ישמר באופן תקין ויתרום להתפתחות יעילה ומהירה של בית העסק ללא כל תקלה.

תוכנת erp

על מנת להגיע להישגים מרשימים בעולם העסקים חשוב מאוד להיות מיומנים בארגון וניהול נתונים, אך כאשר מדובר בכמות נתונים גדולה אין באפשרותנו לעשות זאת בכוחות עצמנו. תוכנת ERP היא הכלי המאפשר לבצע ניהול הכרחי זה ולהתגבר על הקשיים שבניתוח נתונים חוצי ארגון. יחד עם זאת, על מנת שהתוכנה תניב את מלוא התועלת, יש לפנות אל חברות מקצועיות דוגמת פריוריטי גורו אשר יוצרת את התנאים המתאימים להטמעה ושימוש בתוכנה.

רבים שואלים את עצמם, עד כמה באמת יש צורך בתוכנת ERP ? אולי מדובר בטרנד חולף? התשובה לכך היא חד-משמעית: לא מדובר בטרנד חולף. מדובר במימוש מדויק וממוחשב של הליכים אשר עד כה נעשו באופן ידני, מה שהביא פעמים רבות לטעויות בניהול העסק.

 Tochna

כיצד תוכנת erp תורמת לעסק שלכם?

המטרה של תוכנת ERP היא ליצור תיעוד מלא של כל הפעילות העסקית על בסיס ממשק נוח וידידותי, ממשק בטיחותי המכיל מגון נתונים הניתנים לניתוח, ייצוא ועריכה, התאמה לשינויים בגודל הארגון ועוד. השימושים של המערכת הם אינסופיים, ולכל סוג עסק יש את האפשרות ליהנות מן היתרונות אותם מציעה המערכת – זאת מבלי להתאמץ יותר מדי.

מה כוללות תוכנת ERP ?

 • ניהול קשרי לקוחות
 • ניהול מכירות
 • ניהול מלאי
 • ניהול רכש
 • ניהול חשבונות
 • ועוד

תוכנות ERP ניתנות להתאמה בהתאם לצרכים הייחודיים של כל בית העסק אשר החליט לייעל את עצמו באמצעות מעקב סדיר אחר הפעילות העסקית. המערכת מאפשרת למקסם את המשאבים הקיימים והמושקעים בעסק ולוודא כי כל מרכיב מביא את התוצאות הטובות ביותר.

פריוריטי גורו - סיוע בהיכרות הראשונית עם מערכת פריוריטי

על מנת לנצל את כל המאפיינים הייחודיים של תוכנת פריוריטי - תוכנת ה-ERP הפופולרית בשוק - מומלץ לפנות לחברה מקצועית אשר תסייע לכם להתקין את התוכנה, להטמיע את האלמנטים השונים שלה בעסק, לבצע העברת נתונים מתוכנות קיימות, לבצע הדרכה לעובדים ועוד. חברת פריוריטי גורו נוסדה על מנת לתת מענה לצרכים אלה כך שכל חברה, עסק וארגון יוכלו להתנהל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. על מנת למצות עד תום את מגוון הכלים העומדים לרשותכם במערכת פריוריטי ולהביא לצמיחה מקסימלית של העסק פנו כעת אל חברת אי.אר.פי. גורו 

תוכנת הנהלת חשבונות

הדוחות החשבונאיים מהווים חלק משמעותי ובלתי נפרד מכל בית עסק, לפיכך אין מנוס משימוש יומיומי בכלי טכנולוגי מתקדם דוגמת תוכנת הנהלת חשבונות המאפשרת לכמת את כל הפעילות החשבונאית בעסק, לוודא כי כל החובות משולמים, לבצע רישום נכון של הכנסות והוצאות לצורך הגשת דוחות למע"מ ומס הכנסה, לראות את ההתחייבויות לעומת הנכסים של העסק על מנת לקבל תמונת מצב ועוד. בחירה בתוכנה הנכונה יכולה להביא לתפקוד טוב יותר של מנהל החשבונות, תפקוד אשר יכול לחסוך לבעלים הוצאות מיותרות כמו גם להעניק לו תובנות והארות הנוגעות לשינויים נחוצים במבנה הכלכלי של העסק.

מדוע יש לרכוש תוכנת הנהלת חשבונות?

בעולם העסקים הדברים הקטנים עשויים להוות את ההבדל בין הצלחה לכישלון. חשוב כי כל עסק יהיה תחרותי ויוציא מעצמו את המיטב בכל הרבדים - הן ברמה החשבונאית, הן ברמה הפרסומית, הן ברמת ניהול כוח האדם ועוד.

להלן מספר סיבות לרכוש תוכנה לניהול חשבונות אשר תעניק לכם יתרון על המתחרים:

 • כל המידע במקום אחד – ניתן לחפש במערכת הנתונים הנוגעים לתזרים המזומנים בעסק, משכורות, ריביות, עלות פדיון צ'קים, פחת, מיסים ועוד.
 • ניתוח יעיל של הנתונים – רוצים לדעת מהי מידת ההכנסה אותה מייצר עובד מסוים ביחס למשכורת שלו? תוכנה לניהול חשבונות תוכל להצליב מגוון נתונים ולתת את התשובה המדויקת לשאלה זו.
 • אפשרות לדיווח נוח לרשויות – הימצאותו של כל המידע בתוכנה אחת מסודרת ומקצועית תאפשר דיווח נוח ומידי למע"מ, מס הכנסה ולכל גוף אחר הזקוק לדוחות החשבונאיים של העסק.

פריוריטי גורו – כל הכלים הדרושים לארגון במקום אחד

כל חברה או ארגון רציני זקוקים למערכת לניהול משאבים הכוללת גם מערכת להנהלת חשבונות. תוכנת פריוריטי הינה אחת ממערכות ה-ERP המובילות בעולם אשר מבטיחה כי כל המידע הדרוש לכם יהיה נגיש בלחיצת כפתור מכל מכשיר - כולל מהסמארטפון ומהטאבלט. באמצעות שיתוף פעולה עם חברת פריוריטי גורו תוכלו להתקין בארגון שלכם את מערכת פריוריטי בקלות ובמהירות, לקבל גישה נוחה לכל נתוני הפעילות העסקית ולהתחיל לנהל את הארגון באופן היעיל והמדויק ביותר.

פריוריטי לעסקים

ניהול עסק זוהי משימה לא קלה, וככל שהעסק הולך וגדל – היא נעשית מורכבת ומסובכת יותר. אך למרבה המזל, היו אנשים פעלתנים ושאפתנים שחזו מראש את הבעיות האופייניות לכל ארגון גדול ויצרו מערכת אי.אר.פי. אחת הדוגמאות הבולטות לכך זוהי תוכנת פריוריטי, המעניקה את כל הכלים הדרושים לניהול יעיל. למעשה, מדובר בריכוז ממוחשב של כל המידע שחשוב לכל ארגון. התוכנה מאפשרת לעקוב אחרי השינויים שהתרחשו, לנתח ביצועים ולקבל אפילו הנחיות להתפתחות עתידית המבוססת על היגיון ומתמטיקה פשוטה, מה שבסופו של יום הדבר שיבטיח את הצמיחה האופטימלית של העסק, ניצול משאבים מיטבי ויכולת לזהות מגמות.

פריוריטי

מה הם הנושאים המנוהלים בתוכנת פריוריטי לעסקים?

תוכנת הפריוריטי לעסקים היא למעשה דוגמא בולטת לסוג של מערכת בשם ERP, או בתרגום מאנגלית: ניהול משאבי הארגון, כאשר המשאבים זה כל מרכיב חיוני בהתנהלות העסקית היומיומית של העסק:

 1. ניהול כספים - הנהלת חשבונות, מערכת שכר, רכוש קבוע
 2. ניהול משאבי אנוש
 3. ניהול מלאי
 4. ניהול מכירות
 5. CRM

ניהול רכש בפריוריטי לעסקים יש את הפונקציות המותאמות לכל סוגי בתי העסק בהתאם לגודל, תחום עיסוק, מיקום השרתים ועוד. למרות שמדובר בתוכנה קלה בשימוש, הרי שרוב החברות זקוקות להדרכה על מנת לנצל את יתרונות הפריוריטי לעסקים עד תום.

האם ניתן ללמוד להשתמש במערכת באופן עצמאי?

למרות שתוכנת פריוריטי לעסקים ניתנת לרכישה פשוטה מאוד באמצעות האינטרנט, לא כל בית עסק מסוגל להטמיע אותה לבד. חשוב לפנות אל שירותי הטמעה אשר יסייעו בהתקנה של המערכת על שרתי החברה, הסבת נתונים מתוכנה קודמת, הדרכה משתמשים (למשל כיצד להזין שינוי בהזמנה מספקים, מכירה שנעשתה או עובד חדש) ועוד. יתר על כן, חשוב מאוד שתמיד יהיה למי לפנות במקרה שתזדקקו לסיוע נוסף הנוגע לתכונה. שירותי חברת פריוריטי גורו מאפשרים לכם להטמיע את התוכנה בחברה בצורה איכותית ויעילה, כך שתוכלו להתחיל פרק חדש בחיי החברה בקלות ובמהירות.

 • anydesk tv logo48 showmypc showmypc

שליטה מרחוק

פתח קריאת שרות