פריורטי

משאבים הם פעמים רבות הנכס החשוב ביותר הנמצא לרשות כל בעל עסק המתחיל המחפש לעשות את צעדיו הראשונים בעולם. לפיכך, כל כלי שיעמוד לרשותו על מנת להקל על המשימה יהיה בעל ערך רב. כאן פריוריטי נכנסת לתמונה – מדובר בחברה המתמחה בבניית מערכות ניהול משאבי ארגון המותאמות לצרכים של חברות בסדרי גודל שונים והפועלות בתחומים שונים בתעשייה, מה שמאפשר ייעול משאבים מקסימלי ומעלה את הסיכויים של כל בעל עסק להישאר בתחום לאורך שנים ארוכות ולהמשיך להתפתח באופן מהיר ביותר. ההשקעה בכל היבט של ניהול העסק אפשרה לתוכנה זו להפוך לאחת הנפוצות בעולם, עם אלפי ארגונים המתבססים עליה.

priority

כיצד פריוריטי מסייעת בניהול העסק

על מנת לנהל עסק משגשג ומצליח, חשוב מאוד לדעת לאן הולכת כל פיסת משאבים וכיצד היא מנוצלת על מנת להביא הכנסות נוספות, לקוחות חדשים ויתרונות נוספים להיבטים העסקיים הקיימים בחברה.

תוכנת פריוריטי עושה זאת בדרכים הבאות:

  • ריכוז כל המידע במקום אחד
  • שימוש בממשק אחיד בפלטפורמות שונות – מחשבים, טאבלטים, סמארטפונים
  • בניית מערך המאפשר ניתוח מידע בחיתוכים המפורטים והמגוונים ביותר
  • ממשק פשוט המתאים לשימוש עבור כל אחד מהעובדים (לאחר הדרכה בסיסית).
  • אפשרות לגדול עם התוכנה ולבצע התאמות – מעסק קטן לבינוני ולארגון ענק

כך, באמצעות ניהול המשאבים של בית העסק בממשק הפשוט והנוח, ניתן להגיע לתוצאות הרצויות ולדעת בדיוק באיזה מצב נמצא בית העסק בכל זמן נתון.

מדוע כדאי לפנות לחברה המתמחה בהטעמת מערכות ERP?

למרות שמערכות כמו פריורטי נוצרו על מנת לתת מענה מלא לכל בעלי הארגון, על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, כדאי מאוד לפנות לצוות מומחים שיסייע בהטמעת המערכת, בחירת הסוג הנכון, לדאוג לניהול המידע בצורה תקינה ובאופן כללי – לספק הדרכת פריוריטי מקצועית וכמובן תמיכה בכל עת.

חברת פריוריטי גורו מאפשרת לכם שלא לדאוג לשום נושא בהקשר של מערכות ניהול משאבי ארגון, החל מבחירת סוג התוכנה, התקנה והטמעה שלה, סנכרון ושילוב כל המידע בדבר הפעילות העסקית שלכם בתוך התוכנה ופתרון כל בעיה המתעוררת במהלך השימוש.

5 / 5. 119

מאמרים נוספים
סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן