צרו קשר 073-7373022

פריוריטי תמיכה

התקנת מערכת ייעודית לניהול משאבי ארגון זוהי הדרך הטובה ביותר לוודא כי כל המאמצים שלכם בפיתוח העסק לא ירדו לטמיון. מערכת מסוג זה תאפשר לבית העסק לפרוח, להתפתח בצורה המהירה ביותר ולענות על כל הדרישות והציפיות שהצבתם.כאשר מדובר במערכת פריוריטי תמיכה ושירותים טכניים יאפשרו לכם לנצל באופן מיטבי את התוכנה, את יכולותיה וגם את יכולותיכם האישיות. באמצעות קיצור והפשטת תהליכים מורכבים, מענה מיידי לשאלות וטיפול בעיות טכניות – צוות התמיכה של חברת פריוריטי גורו יתן לכם את המענה המדויק ביותר עבור כל שאלה הנוגעת למערכת פריוריטי.

פריוריטי תמיכה

המאפיינים של פריוריטי תמיכה המצדיקים את ההשקעה

כל בית עסק המעוניין לעמוד בקצב המהיר של העולם המודרני ולהעלות באופן משמעותי את הסיכויים שלו לצלוח את השנתיים הראשונות לקיום העסק – זקוק למערכת ERP דוגמת פריוריטי, בייחוד כאשר מדובר בארגון או חברה בעלת מסד נתונים גדול.

מערכת פריוריטי מאפשרת לנהל את בית העסק על בסיס מידע שניתן לניתוח, בדיקה ומעקב, כך שתוכלו לקבל בכל עת תמונת מצב ברורה של כל מחלקה בעסק ושל העסק בכללותו. במידה ותצטרכו את שירותיהם של צוות התמיכה תוכלו להתמודד בקלות עם מגוון סוגיות כגון :

  • בעיות שרת · בעיות שמירת נתונים בענן
  • בעיות סנכרון מידע בין המכשירים השונים
  • היכרות בסיסית עם הממשק – פעולות שונות, דרך עבודה וכו'

כיצד בוחרים חברת תמיכה מתאימה?

ממשק פריוריטי בנוי כך שכל אדם פשוט יוכל להשתמש בו, אך לא לכולם יש את היכולות הטכניות לעשות זאת. על מנת לנצל את כל היתרונות המובהקים של פריוריטי כדאי למצוא חברה אשר תספק לא רק את המידע הישיר, אלא גם ערך מוסף דוגמת תמיכה טכנית.

חברת פריוריטי גורו נוסדה על מנת לתת מענה מקיף בכל הקשור לניהול משאבים בעסקים חברות וארגונים - קטנים וגדולים כאחד. התמיכה הטכנית כוללת התקנת מערכת פריוריטי והיכרות איתה, פתיחת פרויקטים חדשים, תחזוקה שוטפת של המידע (כולל גיבויים), ניהול פרויקטים ספציפיים והדרכה של העובדים ושדרת הניהול. עם תמיכה מקיפה זו של חברת פריוריטי גורו תוכלו להפיק את המרב ממערכת ה-ERP החדשה שלכם.

  • anydesk tv logo48 showmypc showmypc

שליטה מרחוק

פתח קריאת שרות