תוכנת הנהלת חשבונות

הדוחות החשבונאיים מהווים חלק משמעותי ובלתי נפרד מכל בית עסק, לפיכך אין מנוס משימוש יומיומי בכלי טכנולוגי מתקדם דוגמת תוכנת הנהלת חשבונות המאפשרת לכמת את כל הפעילות החשבונאית בעסק, לוודא כי כל החובות משולמים, לבצע רישום נכון של הכנסות והוצאות לצורך הגשת דוחות למע"מ ומס הכנסה, לראות את ההתחייבויות לעומת הנכסים של העסק על מנת לקבל תמונת מצב ועוד.

בחירה בתוכנה הנכונה יכולה להביא לתפקוד טוב יותר של מנהל החשבונות, תפקוד אשר יכול לחסוך לבעלים הוצאות מיותרות כמו גם להעניק לו תובנות והארות הנוגעות לשינויים נחוצים במבנה הכלכלי של העסק.

מדוע יש לרכוש תוכנת הנהלת חשבונות?

בעולם העסקים הדברים הקטנים עשויים להוות את ההבדל בין הצלחה לכישלון. חשוב כי כל עסק יהיה תחרותי ויוציא מעצמו את המיטב בכל הרבדים – הן ברמה החשבונאית, הן ברמה הפרסומית, הן ברמת ניהול כוח האדם ועוד.

להלן מספר סיבות לרכוש תוכנה לניהול חשבונות אשר תעניק לכם יתרון על המתחרים:

  • כל המידע במקום אחד – ניתן לחפש במערכת הנתונים הנוגעים לתזרים המזומנים בעסק, משכורות, ריביות, עלות פדיון צ'קים, פחת, מיסים ועוד.
  • ניתוח יעיל של הנתונים – רוצים לדעת מהי מידת ההכנסה אותה מייצר עובד מסוים ביחס למשכורת שלו? תוכנה לניהול חשבונות תוכל להצליב מגוון נתונים ולתת את התשובה המדויקת לשאלה זו.
  • אפשרות לדיווח נוח לרשויות – הימצאותו של כל המידע בתוכנה אחת מסודרת ומקצועית תאפשר דיווח נוח ומידי למע"מ, מס הכנסה ולכל גוף אחר הזקוק לדוחות החשבונאיים של העסק.

פריוריטי גורו – כל הכלים הדרושים לארגון במקום אחד

כל חברה או ארגון רציני זקוקים למערכת לניהול משאבים הכוללת גם מערכת להנהלת חשבונות. תוכנת פריוריטי הינה אחת ממערכות ה-ERP המובילות בעולם אשר מבטיחה כי כל המידע הדרוש לכם יהיה נגיש בלחיצת כפתור מכל מכשיר – כולל מהסמארטפון ומהטאבלט.

באמצעות שיתוף פעולה עם חברת פריוריטי גורו תוכלו להתקין בארגון שלכם את מערכת פריוריטי בקלות ובמהירות, לקבל גישה נוחה לכל נתוני הפעילות העסקית ולהתחיל לנהל את הארגון באופן היעיל והמדויק ביותר.

5 / 5. 124

מאמרים נוספים
סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן