ניהול מחסן נכון? איך עושים את זה

ניהולי מחסנים בסביבה המודרנית זו ממש לא משימה פשוטה, קיימים כיום מחסני ענק לעסקים, בהם נדרשת התנהלות לוגיסטית מחושבת, נכונה ומדויקת.
כיצד מנהלים מחסן בצורה ראשונה מבלי ללכת לאיבוד?

ניצול נכון של השטח – אחסון וסידור מדפים

שיש כמות גדולה של סחורה, הסדר הוא העוגן המרכזי שלכם. חלקו את החפצים למחלקות, סדרו את המחסן לאגפים ובתוכם למדפים ומחלקות. ללא סדר, או כאשר יש בו ליקויים, תרגישו זאת מהר מאוד ותאבדו שליטה על הארגון במחסן. תנו היגיון לסדר שתבחרו, הבהירו אותו לכלל העובדים. כאשר החוקים ברורים לכולם המחסן ישמר צורתו.

הורדת אבן מהלב – הפכו את הניהול לממוחשב

אין ספק שהטכנולוגיה מקלה עלינו את העבודה. באמצעות ניהול ממוחשב תוכלו לשלוט בקלות וביעילות בסחורה הנכנסת והיוצאת מהמחסן שלכם. תוכלו לחסוך באנשי צוות וכוח אדם ולהעסיק עובדים מעטים יותר ומיומנים יותר כאשר תוכלו לסמוך עליהם בתפעול המערכת.

מספור פריטים ושימוש בברקודים

בסך הכל מדובר בשיטות עבודה פשוטות אך היעילות שלהם גבוהה להפליא. הם חוסכים שעות של עבודה סיזיפית מיותרת של הקלדת מספרים סידוריים של מוצרים ובין היתר גם מונעים טעויות שהעובדים עלולים לעשות והמכונות – לא.

חלוקת שטחי האחסון השונים

במחסנים גדולים עם מוצרים שונים יש צורך בחלוקה לאזורים שונים מכמה סיבות.
א – מוצרים שונים דורשים תנאי אחסון שונים, מוצרים שבירים צריכים שמירה יותר קפדנית, מוצרים גדולים לא יוכלו להסתדר על אותו מדף עם הקטנים ואפילו לעיתים יש צורך לשמור מוצרים בטמפרטורות שונות והם לא יוכלו להמצא באותו חלל. החלוקה צריכה להיות הגיונית על פי סוג המוצר.
ב – סדר. החלוקה לפי קטגוריות וסיווג הגיוני מייעלת את ההתמצאות בתוך המחסן ומאפשרת הבנה ושמירה על הסדר ועל ייעול מקום העבודה כולו.

ניהול לוגיסטי נכון זה המפתח

אובדן מוצרים וחומרי גלם, מצב של קלקול מוצרים ופגות תוקף, עיכובים בזמני האספקה ללקוח – כל אלו יובילו להפסדים גדולים ברווחים של החברה. ניהול נכון של מחסני חברות וגופים גדולים משפיע משמעותית על התפקוד הכולל של החברה, והיא לא תוכל להרשות לעצמה מצב של חוסר סדר וכאוס במחסנים. הצורה היחידה להימנע מהעניין כאומר הוא לשמור על הסדר.

המלצה שלנו – תנו למקצועים לעזור

על מנת למנוע מצבים אלו של הפסדים הקדימו תרופה למכה – השתמשו בשירות של אחת מחברות הארגון וניהול המחסנים הגדולות שיעזרו לכם ליצור סדר נכון עבור המחסן המסוים שלכם ויעזרו גם בתהליך השמירה עליו. יבנו עבורכם מערכת ניהול ממוחשבת מתקדמת ויעילה ויהפכו את כל התהליך לאפשרי, נוח עם מינימום תקלות. אחת החברות המומלצות ביותר כיום בשוק היא פריוריטי גורו. לקוחותיה מספרים על הנחת ששירות החברה העניקה להם, מעידים על השירות הנעים ועל היעילות בה עבדו.

5 / 5. 1

מאמרים נוספים
סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן