תוכנה לניהול עסק

על מנת להצליח בעולם התובעני והלא פשוט שבו אנו חיים חשוב לאבזר את בית העסק בכל הדרוש על מנת לעמוד בתחרות, להתקדם ללא הרף ולדאוג כי יהיה ניצול מקסימלי של המשאבים המושקעים בעסק. זו הסיבה מדוע אנשים רבים מחפשים תוכנה לניהול עסק, תוכנה אשר נועדה להקל על ניהול ורישום התהליכים הכמותיים בעסק ולפנות זמן לאירועים הדורשים מעורבות אנושית.

התוכנה מאפשרת לאגד במקום אחד את כל הנתונים הכספיים והטכניים (שמות הלקוחות, פרטי קשר, מספר סידורי של הזמנות, התחייבויות, חשבוניות ועוד), לבצע פעולות שונות מבלי לצאת מהבית ועוד. בסופו של יום מדובר בכלי חיוני והכרחי עבור כל בית עסק הרוצה לעמוד בקנה אחד עם המתחרים הגדולים שלו ואף לקבל יתרון על פניהם.

ניהול עסק

ממה מורכבת תוכנה לניהול עסק?

על מנת שהכסף שלכם יביא עוד כסף חשוב להבין במה הוא מושקע. תוכנה לניהול משאבי ארגון (כגון פריוריטי) מאפשרת ליצור דוחות כספיים מסודרים וספציפיים, לדאוג לכך שכל עסקה תהיה מתועדת, כל יציאה של פריט מהמחסן תהיה מתויקת, כל עסקה מתועדת. כך, על בסיס הפעילות המתועדות, ניתן לבצע תחזיות לעתיד ולהזמין מהספקים בדיוק את הכמות הדרושה על מנת לשפר את תזרים המזומנים.

מה תמצאו בכל מערכת ניהול משאבי ארגון?

  • מידע על הלקוחות
  • מידע על המלאי
  • מידע על עסקאות שבוצעו או נמצאות בתהליך ביצוע
  • מידע על הרכש
  • מידע על ניהול חשבונות – משכורות, מיסים, חשבוניות, דוחות כספיים וכדומה

מדוע להזמין את תוכנת פריוריטי מחברת פריוריטי גורו?

למרות שכל בית עסק יכול לרכוש תוכנה לניהול עסק באופן עצמאי דרך האינטרנט, הר שפעמים רבות נדרש סיוע נוסף על מנת לנצל בצורה מיטבית את כל האפשרויות שהמערכת נותנת. חברת פריוריטי גורו תשמח לסייע לכם להתקין ולהטמיע את תוכנת פריוריטי בעסק שלכם לצד סנכרון כל המערכות הדרושות, העברת מידע ממערכות ישנות, הדרכת עובדים והנהלה, תמיכה טכנית ועוד.

תוכנת פריוריטי מבטיחה לספק שירותים חיוניים לכל בית עסק המעוניין לנצל בצורה הטובה ביותר את האפשרויות העומדות בפניו. בעזרת ההדרכה של פריוריטי גורו תלמדו בדיוק כיצד לעשות זאת.

5 / 5. 111

מאמרים נוספים
סיפורי לקוח
5/5

בית האופנה של ברטה הפך בשנים האחרונות למוביל עולמי בתחום אופנת הכלות. בית האופנה ממוקם בעיר אשדוד, שם נמצא הסטודיו לעיצוב של ברטה, אולם הייצור וכן חנות הדגל של המותג.

כיום עיצוביה של ברטה נמכרים בלמעלה מ- 100 בוטיקים ב- 40 מדינות ברחבי העולם

בית האופנה פועל על פי אמות מידה מאוד קפדניות, במטרה לדאוג לכך שכל שמלה או מוצר שיוצא תחת ידיו יהיו ברמת גימור מושלמת, גם כיום כאשר מדובר במערך בינלאומי

לאחרונה השלימה חברת פריוריטי גורו פרוייקט הטמעת מערכת תעשייתית בברטה פאשיין.

במסגרת הפרויקט נעשה מחשוב של תהליך הייצור שלא נוהל בתוך מערכת המידע . השימוש במודול התעשייתי של פריוריטי כולל דיווחי ייצור במרכזי העבודה השונים ברצפת הייצור, גריעת חומרי גלם בפעולת הייצור הנכונה, שימוש ב MRP תעשייתי ובתכנון הרכש.

ברטה פאשיין בע"מ
5/5

פריוריטי גורו הטמיעה תוכנת פריוריטי תעשייתית בחברת פיברוטקס המייצרת מוצרי טקסטיל לכוחות הביטחון.

פיברוטקס
5/5

פריוריטי גורו פיתחה עבור חברת מכבי תל אביב כדורגל ממשקים בין פריוריטי לבין מערכת ניהול המחסן הממוחשב המשמשת לניהול מלאי המוצרים של מכבי תל אביב במחסן חיצוני. הממשקים מטפלים בהעברת דרישות ליקוט מפריוריטי למחסן, הפקת חשבוניות ללקוחות וביצוע העברות סחורה לחנויות החברה.

מועדון מכבי תל אביב כדורגל
5/5

פריוריטי גורו הקימה עבור חברת מגער מערכת ניהול קשרי לקוחות CRM מבוססת פריוריטי לטיפול בזכאי משרד השיכון, המערכת משמשת יותר מ 100 מוקדנים ומרכזת נתונים מפניית הלקוח באתר האינטרנט\טלפון, נתוני זכאות ממערכות משרד השיכון לרבות מסמכים שהוגשו ע"י המועמד. בתוך המערכת מוטמע תהליך העבודה לעיבוד נתוני המועמד עד לקבלת תעודת זכאות.

חברת מגער
5/5

פריוריטי גורו מטמיעה בימים אלה בחברת הייקון אפליקציית אישור הזמנות רכש פרי פיתוחה המבוססת על ממשקים בטכנולוגיית REST ועל שימוש בפונקציות של Priority Web SDK. האפליקציה מאפשרת למנהלים לקבל מידע ולאשר הזמנות רכש גם כאשר הם אינם מול המחשב ומקצרת משמעותית את זמני אישור ההזמנות.

הייקון
5/5

פריוריטי גורו נבחרה לפתח מערכת לדיווח משיכות ממחסני קונסיגנציה אצל לקוחות חו"ל של חברת אפוסטרפי. המערכת מבוססת על אתר אינטרנט שפיתחה פריוריטי גורו, העובד בצורה מקוונת מול פריוריטי, לקליטת דיווחי שימוש במלאי החברה הנמצא אצל לקוחותיה.

אפוסטרפי
קודם
הבא
צרו קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה
פתיחת קריאת שירות
דילוג לתוכן